Thom's Tea Peach Blik 25cl
24 blikken van 25 cl- Prijs per stuk
Thom's Tea Sparkling Original is een heerlijk verfrissende ijsthee. Bevat de ideale hoeveelheid bubbels en is laag in calorieen. Heerlijk op elk moment van de dag en handig voor onderweg!
Ingrediënten: Koolzuurhoudend water, suiker, fructosestroop, zwarte thee-extract (0,3%), voedingszuur: citroenzuur, appelzuur, zuurteregelaar: natriumcitraat, citroensap uit geconcentreerd sap (0,1%), natuurlijk aroma, zoetstof: steviolglycosiden, antioxidant: ascorbinezuur, conserveermiddel: kaliumsorbaat
| Voedingswaarde | Per 100g/ml | Eenheid |
|---|---|---|
| Vetten | 0 | Gram |
| Vetzuren | 0 | Gram |
| Koolhydraten | 4.7 | Gram |
| Suikers | 4.5 | Gram |
| Eiwitten | 0 | Gram |
Afmetingen |
|
|---|---|
| Lengte | 325 mm |
| Breedte | 325 mm |
| Hoogte | 136 mm |
Overige informatie |
|
| Verpakking | blik |
| Soort | IJsthee |
| Voor wie | Sporter |
| Type | Thom's Tea |
| Artikel EAN Fles | 8722200961579 |
| Artikel EAN tray | 08722200965133 |