Addmoore Protein Water Peach Pet 50cl
12 flessen van 50 cl- Prijs per stuk
Addmoore Protiëne Water is perfect om na je workout in te nemen, maar ook geschikt gedurende de dag voor meer protiëne iname. Addmoore Protein Water is klaar om te drinken en makkelijk voor onderweg.
Ingrediënten: Water, collageenhydrolysaat (4,0%), voedingszuur: citroenzuur, fosforzuur, natuurlijke aroma's, kleurend concentraat: zoete aardappel, appel, radijs, kers, zoetstoffen: acesulfaam-K, sucralose, conserveermiddel: kaliumsorbaat.
| Voedingswaarde | Per 100g/ml | Eenheid |
|---|---|---|
| Énergie | 67 | Kilojoule |
| Matières grasses | 0 | gramme |
| Acides gras | 0 | gramme |
| Glucides | 0 | gramme |
| Sucres | 0 | gramme |
| Protéines | 4 | gramme |
Afmetingen |
|
|---|---|
| Lengte | 281 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Hoogte | 222 mm |
Overige informatie |
|
| Drinkmoment | Tijdens het sporten |
| Verpakking | fles |
| Soort | Functioneel Water |
| Voor wie | Sporter |
| Type | Protein Water |
| Artikel EAN Fles | 8722200967199 |
| Artikel EAN tray | 8722200967212 |