Addmoore Protein Water Cherry Pet 50cl
12 flessen van 50 cl- Prijs per stuk
Addmoore Protein Water Peach is helder water met 20 gram toegevoegde protiëne, zonder suiker en de frisse smaak van perzik en sinsaasappel.
Ingrediënten: Water, collageenhydrolysaat (4,0%), voedingszuur: citroenzuur, fosforzuur; natuurlijke aroma's, kleurend concentraat: saffloor; zoete aardappel, zoetstoffen: acesulfaam-K, sucralose, conserveermiddel: kaliumsorbaat.
| Voedingswaarde | Per 100g/ml | Eenheid |
|---|---|---|
| Énergie | 67 | Kilojoule |
| Matières grasses | 0 | gramme |
| Acides gras | 0 | gramme |
| Glucides | 0 | gramme |
| Sucres | 0 | gramme |
| Protéines | 4 | gramme |
Afmetingen |
|
|---|---|
| Lengte | 281 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Hoogte | 222 mm |
Overige informatie |
|
| Drinkmoment | Tijdens het sporten |
| Verpakking | fles |
| Soort | Eau fonctionnelle |
| Voor wie | Sporter |
| Type | Protein Water |
| Artikel EAN Fles | 8722200967182 |
| Artikel EAN tray | 8722200967205 |