Addmoore Vitamin Water Strawberry Pet 50cl
12 flessen van 50 cl- Prijs per stuk
Addmoore Vitamin Water Lime is zuiver vitamine water met toegevoegde vitamines, zonder suiker en de frisse smaak van limoen en citroen.
Ingrediënten: Water, zuurteregelaar: citroenzuur, natuurlijk aroma, conserveermiddel: kaliumsorbaat, zoetstof: sucralose, vitamines: (Vitamine B12, Biotine, Vitamine D, Vitamine E, Niacine, Pantotheenzuur), mineralen: (magnesium, zink).
| Voedingswaarde | Per 100g/ml | Eenheid |
|---|---|---|
| Vetten | 0 | Gram |
| Vetzuren | 0 | Gram |
| Koolhydraten | 0 | Gram |
| Suikers | 0 | Gram |
| Eiwitten | 0 | Gram |
Afmetingen |
|
|---|---|
| Lengte | 281 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Hoogte | 222 mm |
Overige informatie |
|
| Drinkmoment | Tijdens het sporten |
| Verpakking | fles |
| Soort | Functioneel Water |
| Voor wie | Sporter |
| Type | Vitamin Water |
| Artikel EAN Fles | 8722200967144 |
| Artikel EAN tray | 8722200967175 |