Addmoore Electrolyte Water Lemon Bouteille 50cl
12 bouteilles de 50cl- Prijs per stuk
Addmoore Vitamin Water is een frisse dorstlesser voor elke dag. Addmoore Vitamin Water past binnen een actieve levensstijl en is ideaal voor onderweg, op het werk of na het sporten. - 100% suikervrij. - 0 Calorieën. - Voor dagelijke vitamine inname. Addmoore Vitamin Water Acaï is zuiver vitamine water met toegevoegde vitamines, zonder suiker en de frisse smaak van acaï en blauwe bes.
Ingrediënten: water, voedingszuur: citroenzuur, natuurlijk aroma's, zuurteregelaar: natriumcitraat, conserveermiddel: kaliumsorbaat, zoetstof: sucralose, stabilisators: E444, E445, vitamines: niacine (B3), pantotheenzuur (B5), vitamine B6, kleurstof: Briljantblauw FCF.
| Voedingswaarde | Per 100g/ml | Eenheid |
|---|---|---|
| Vetten | 0 | Gram |
| Vetzuren | 0 | Gram |
| Koolhydraten | 0 | Gram |
| Suikers | 0 | Gram |
| Eiwitten | 0 | Gram |
Afmetingen |
|
|---|---|
| Lengte | 281 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Hoogte | 222 mm |
Overige informatie |
|
| Drinkmoment | Tijdens het sporten |
| Verpakking | fles |
| Soort | Functioneel Water |
| Voor wie | Sporter |
| Type | Vitamin Water |
| Artikel EAN Fles | 8722200967137 |
| Artikel EAN tray | 8722200967168 |